Kaliteli altyapımız ve son versiyon yazılımlar yardımıyla en yüksek performanslı kiralık server kazanmak bundan sonra çok daha basit. Hemen firma yetkililerimizle ve internet sitemizden iletişime geçerek uygun fiyatlarla farazi server sağlayabilirsiniz.

 

Alanında en iyi firma olduğumuz düşünüyor ve ürünlerimizden memnun kalmazsanız en kısa sürede iade edip paranızı geri vermeyi güvence ediyoruz. Kullanıllıarayüzleri yardımıyla lüzum kendiniz gerekse bizlerden yardım alarak anlar içinde kurulumuzu tamamlayabilirsiniz. Eğer isterseniz sitenizi eski sunucunuzdan para ödemeden taşıyor ve bu prosedür amacıyla hiç bir ücret talep etmiyoruz.

 

Kesintisiz Veri Akışı İçin

 

Sunucularda ve depolama alanlarında olduğu gibi ağ bağlantılarında dahi sizlere en üstün donanımlarla ulaşılır. Bu sayede internet sitelerinizde hiç bir kesilme yahut yavaşlama olmaz. Web sitelerinizi en yüksek performans dahi kullanarak işlerinizi en vasıflı şekilde yürütebilirsiniz. Kiralık sunucu yardımıyla üstün niteliklere sahip bir internet sitesine sahip olur, en geniş çaplı prosedürlerimiz kapsamında geniş hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Dedicated Sunucunun Avantajları

Kiralık server hususi olarak kullanıcıya pekçok yarar sunmaktadır. Bunun beraberinde dedicatedserver vasıflı performansı, hususi üstünlükleri ila internet sitenizi kusursuzlaştırmakta, sizlere en iyi performansa sahip bir hizmet sunmaktadır.

 

Dedicatedsunucuhizmetleri arasında RAM, geniş bir disk kısmı, bant genişliği gibi mükemmel bir idare ve şahsi alan hizmetleri yer edinmektedir. Tüm bu avantajlardan en iyisi şayet bu hizmetlerin tamamıyla şahsi olması ve kullanıcı dışında kimsenin görüntüleyememesidir.